Předváděcí akce

 

V sobotu 16.11.2019 se od 10:00 - 16:00 uskuteční předváděcí akce na statku Kočvary.

Vyzkoušet si můžete kompletní sortiment Motocentra - Žebrák. Čekají na Vás:

 

- čtyřkolky značek STELS, GOES a POLARIS a nově HISUN

STELS - robustné čtyřkolky ruské výroby o obsahu 650, 800 a 850ccm. Čtyřkolky, které Vás překvapí svou velikostí a výkonem. Vyzkoušejte:  Stels 650 ST černá, Stels 800 Trophy EPS bílá a Stels 850 Trophy Pro EPS žlutá

GOES - spolehlivé čtyřkolky za rozumné ceny.

Vyzkoušejte: Goes 450 krátká verze s EPS černá, Goes 550 dlouhá verze s EPS červená.

POLARIS - kvalitní americké čtyřkolky. 

Vyzkoušejte: Polaris Sportsman 570 

HISUN - nová značka čtyřkolek v našem sortimentu

 

- elektrické skútry BUFFALOO

Prohlédnout a vyzkoušet si můžete elektrické skútry Buffaloo. Moderní, ekologické, nové, designové,...to vše vystihují modely Buffaloo Sweet a Buffaloo eXcellent. 

Vyzkoušejte: Buffaloo Sweet, Buffaloo eXcellent

 

- elektrické koloběžky KUGOO

Elektrické koloběžky Kugoo s max. rychlostí až 30km/h a dojezdem 30km na jedno nabití. Mezi výhody této koloběžky patří tempomat, rekuperace na brzdě, volnoběžka, snadné složení, přední a brzdové světlo. 

Vyzkoušejte: Kugoo S1 a Kugoo S1 Pro

 

- helmy BEON

Ben Janbroers je bývalý holandský cyklista a spolumajitel firmy, která vyrábí přilby značky BEON. Na stále plných silnicích roste obliba skútrů a motorek a proto BEON nabízí různé typy přileb, od designových skútrových, přes integrály po moderní vyklápěcí a překlápěcí přílby, které najdete na našich stránkách.

 

- motorkářské a čtyřkolkářské oblečení MBW

Oblečení, u kterého jde v první řadě nám jde vždy o Vaši bezpečnost. Naše moto oblečení splňuje všechny bezpečnostní normy platné v České Republice a je proto plnohodnotní součástí Vaší ochrany na cestě. Při všech částech oděvů používáme bezpečnostní švy splňující normu ISO 4916. Pro zvýšení bezpečnosti používáme bezpečnostní certifikované vnitřní protektory a vnější protektory, které Vaši ochranu ještě znásobí. Ani reflexní prvky neponecháváme bez povšimnutí a hodně je na svých výrobcích využíváme. Samozřejmě si také přejeme, aby všechny části oděvů byly pohodlné a podtrhovaly Vaši osobnost a Váš styl. Proto používáme různé materiály tak, aby si mohl každý vybrat podle svého vkusu.

 

- průmyslová chemie WEICON

...

Na místě bude také prezentace činnosti Czech SAR Team.

Czech SAR Team je nezávislým spolkem typu SAR (Search and Rescue), jehož hlavní činností je pátrání po osobách, ať už pohřešovaných, nebo ztracených na území celé České republiky za pomocí čtyřkolek a další techniky, kterou máme k dispozici. Spolek dále také podporuje složky Integrovaného záchranného systému při mimořádných událostech typu povodní, lesních požárů a dalších. Díky naší technice jsme schopni transportovat osoby v ohrožení (zraněné a život ohrožující stavy) z těžko přístupného terénu a zkrátit tak čas, za který si osobu převezme záchranná služba, která ji poté dále převeze do nemocnice nebo na jiné určené zdravotnické pracoviště. V případě potřeby jsou naši záchranáři proškoleni v poskytování neodkladné první pomoci přímo na místě nálezu hledané osoby.