O nás

KDO a PROČ?

Jsme nová firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru auto, moto, ATV, UTV. Jdeme s dobou, záleží nám na životním prostředí a věříme, že je čas na změnu. Je na čase začít dělat věci jinak. Osobně navštěvujeme všechny dodavatele, se kterými spolupracujeme. Následně produkty projíždíme, testujeme a konzultujeme s výrobcem případné úpravy. Abychom pro vás zajistili co nejlepší a bezpečnou jízdu, kvalitní produkty a radost z nákupu. 

JAK?

Mnoho zákazníků zná nás i naši prodejnu. Každá rada našeho zákazníka je pro nás a výrobce podnětem pro kvalitnější výrobek a větší spokojenost zákazníka do budoucna. Pište nám Vaše poznámky, dotazy či postřehy a my se budeme snažit stále zlepšovat.

MOTOCENTRUM-ŽEBRÁK?

Motocentrum-Žebrák je komplex produktů a služeb v areálu bývalé mototechny. Najdete zde prodejnu, auto/moto/atv servis a pneuservis, bazar včetně komisního prodeje, atd. K nákupu můžete využít financování nebo protiúčet. To vše a mnohem víc Vás čeká v Žebráce na náměstí. 

Značky, které najdete na prodejně: Buffaloo, Polaris, Stels, Goes, Beon, Kugoo, MBW, Motul, Varta, atd.

BUFFALOO?

Buffaloo je značka, která se snaží jít jiným směrem a dělat něco pro budoucnost. Značka zaměřující se hlavně na elektro dopravní prostředky. Čistá energie, čisté životní prostředí a lidský přístup jsou budoucnost nás všech.

DEALEŘI BUFFALOO a BEON

Produkty Buffaloo a Beon můžete vidět také u našich dealerů. Jejich seznam najde na této mapě.

SPOLEČNOST

BAKOVO s.r.o.
Čsl. Dělostřelců 202,
26223 Jince
IČO: 05966523
Spisová značka:  C 273850 vedená u Městského soudu v Praze

Provozovna
BAKOVO s.r.o.
Motocentrum - Žebrák
Náměstí 13,
26753 Žebrák

Mail: buffaloo@buffaloo.cz
Tel: +420797666046